حقارت

شرکت مقابل زیر تعهداتش زد و کلی توقع خارج از قرارداد داشت، قرارداد را بهم زدیم و تو راه برگشت همکارم گفت همش تقصیر دخترک است!

دخترک یک جورایی دست راست مدیر شرکت مقابل بود و تو همه جلسات حضور داشت.البته  برایم جالب بود که مدیران شرکت یک زن و شوهر بودند و همیشه حضور دخترک این وسط برایمان جالب بود.

همکارم گفت که دخترک کاری کرده که همسر مهندس کمتر به شرکت بیاید و بخش های خارج از شرکت را هماهنگ می کند.

اما نکته ای که برایم جالب بود تفاوت منش این دو زن در برخورد با مهندس است. همسر محترم شاگرد اول دانشگاه و بسیار موفق تر از شوهرش بوده و در کسب و کار یکسره او را تحقیر می کرد یا به شمار نمی آورد.

دختر مورد بحث همکلاسی این زوج بوده و باهم شروع به کار کرده اند و همیشه مهندس مورد نظر را ستایش می کرده و از او تعریف می کرده و هیچ وقت تحقیری درکار نبوده است.

در حال حاضر سیاست گذاری شرکت درواقع دست این خانم است و به ظاهر مهندس گرامی هدایتش می کند.

اما....

به نظر من یکی از مشکلات زوج ها خودمانی شدن زیرپوستی و از بین رفتن حریم ها است .

زن و شوهر بعد از مدتی به تمامی زوایای وجود همدیگر آشنا می شوند و خلل های روحی و روانی یکدیگر را به خوبی می شناسند.

کمی بعد دیگر حریمی باقی نمی ماند و نقاط ضعف و قوت طرف علی السویه می شود و این آغاز سراشیبی زندگی است.

اگر اتچه را که در گذشته پشت حریم بوده و امروزه عادی شده است را برای دیگران عیان کنی رابطه می شکند و فرد کوچک می شود و اگر آن ها را مسکوت بگذاری و وجودشان را باور کنی انوقت شروع دیگری است.

/ 4 نظر / 45 بازدید
آبي آسماني

اين پست مربوط به خاطرات يك دختر ... هست مارال یک دختر ایرانی است که در خارج از کشور به عنوان کارگر جنسی به کار مشغول هست. به دلیل فرار از بحرانهای اقتصادی، اجتماعی و خانوادگی به خارج فرار می کند به جاي سه نقطه هر صفتي كه دوست داريد بگذاريد البته بعد از خواندن داستان و در قسمت نظرات لطفا علتش را هم بنويسد) ، خواهش مي كنم بدون افراط و تفريط به اين گزارش واقعي نگاه كنيد و بعد نظر بدهيد

یاس

ترنم جان شاید در حال حاضر فقط سیاست شرکت ، دست این خانم باشه ، ولی ممکنه کم کم سیاست زندگی اقا رو هم به دست بگیره . ایکاش همسر مهندس بیشتر توجه به زندگی و همسرش رو نشون بده . بدون تحقیر و ...

شادمانه

بله،‌متاسفانه پی به عمق این تخریب هم نمی برند

وبلاگ فستیوال

از شما دعوت میکنیم تا بار دیگر در نظرسنجی انتخابات بانوان برتر وبلاگستان فارسی شرکت کنید منتظر اخبار بعدی جشنواره ی بانوان باشید http://vote.persianweblog.com/