فقر و فحشا

با این وضع اقتصادی طبقه متوسط از میان برداشته شد.

دیگر طبقه متوسطی وجود ندارد و یا فقیری و یا خیلی پولدار.

توی مراکز خرید معمولی یک جفت کفش به قیمت حقوق یک ماه کارمندی معمولی است.

مفهوم خرید عوض می شود و خرید فقط در برطرف کردن نیازهای اولیه انجام می شود.

اما همین سر آغاز فاجعه ای است که امروزه به طور ضمنی و زیرپوستی در جامعه شکل گرفته است.

زنان محروم از خرید، دیگر مسکنی برای التیام ندارند.

جایگزینی باید جست و چه چیزی دردسترس تر از مردان ؟

تا بحال مردان ما از این خط عبور کرده بودند و رابطه های بی تعهد و بی سرانجام را به عنوان جایگزینی برای عدم موفقیت انتخاب کرده بودند و از این به بعد زنان نیز به این خیل می پیوندند.

روابط سطحی و بدون نتیجه...

پیمان ها و تعهدات بی معنا می شود و همه از هم می ترسند.

مردان و زنان یکدیگر را به چشم دشمنانی خطرناک خواهند دید که باید سریع منفعتی از آنها برد و فرار کرد.

لعنت بر آنانی که چنین جامعه ای برای ما ساختند ...

/ 9 نظر / 58 بازدید
حورا

متاسفانه درست گفتيد...

سپید

لعنت بر آنانی که چنین جامعه ای برای ما ساختند ...

سایه ها

یه زمان طلاق فاجعه بود، حالا اما داره به نرم تبدیم میشه. هی بدک نیست، نگران نباش، به زودی فرهنگش یعنی زن پنجم و شوهر شیشم بودن هم نهادینه میشه. فاجعه جای دیگه است.

آفرودیت

الان خانم هایی رو میشناسم که 25,26سالگی طلاق گرفتند,مهریه رو هم کامل گرفتند و خونه مستقل و ماشین دارند,دوست پسرای 21,22 ساله دارند,دانشجو,تازه به قول خودشون دارند "عشق و حال" میکنند,نتیجه کامل انجام ندادن مناسک "تین ایجری" در زمان مناسب خودش.به بحث تو ربطی نداشت شاید,ولی میخوام بگم چطوری مردم یه جامعه فنا میشن به خاطر حکمرانی غلط.

laaaaaaanat bar hamashun. manam ashege ravanshenasiaam amma daram weblighayee zanane dovomee hamzaman roo bareresi mikonam makhsusan unayi ke ba rezayatee zane aval tu un zendegi omadan mese http://hayooo.blogfa.com/ ramz farsi : ماه من ya http://hosnabanoo.persianblog.ir/

زهرا

آره عزیزم این روزها دیگه هیچ کس به کسی اعتماد نداره من وقتی میرم خرید قیمت تک تک خریدهامو می پرسم بعد حساب می کنم و بعد باز هم می بینم چیزی بیشتراز قیمت واقعی ازم گرفتن من خرید یک ماهم رو توی یک جنس که می بینم از 1300 بعد 1500 بعد 1800 دارم جالبه نه فقط یک ماه به فاصله هفته ای جنس ها دارن همین جور گرون می شن

زهرا

توی وبلاگ زن ها ی دوم می بینم که مردانی که رو انتخاب کردند که با پارتی وارد یک اداره شدند و زود به همه جا رسیدند و حالا با این حقوق های خدا تومانی برای خودشون زن های دوم و مطمئنا بعد از آنها معشوقه های مختلف می گیرند چون مزه عشق و عاشقی پنهان رفته زیر زبونشون و مسلما از این لذت هیچ کس نخواهد گذشت که صاحب ثروت است و خانم های عزیز چه دلخوشی های واهی دارند !!!!!!!!!!!!!!!!! تاسف می خورم واقعا تاسف می خورم یک وبلاگ زن دوم تازگی خوندم به اسم پری برام جالب بود خیلی جالب بود کاری که خیلی زشته توی دنیا به اسم اسلام برای خودش عرف کرده و شده زن دوم خیلی هم از زندگیش خوشحاله من نمی دونم اگه زن دوم توی اسلام حلال بود پس چرا پیغمبر زمان خدیجه زن دوم اختیار نکرد و در مورد علی هم همچنین !!!!!!!!!!!!!!

شادمانه

واکنش افراد در قبال یک رویداد متفاوته گرچه فقر تسهیل کننده فحشاست اما نه الزاما

نازی

لعنت بر کسانی که چنین جامعه ای برای ما ساختن. لعنت به همه شون