<خيلی چيزا هست که با عقل و منطق ؛ عرف و عادت جور در نمياد.
ملاک ما برای قضاوت در مورد اونا چيه؟
مثل زندگی من و يا زندگی خيليای ديگه!

و می دونم که حق قضاوت در مورد درستی يا نادرستی کارشون ندارم.
به اندازه ادمهای دنیا راه و عقيده برای زندگی است.
چون بايد در شرايط باشيم تا بتونيم تصميم بگيريم .
و اين درسي است که من از زندگی اموختم.


اين مطلب عوض شد چون کسی که بهش لينک داده بودم خواست که لينکش اينجا نباشه !

/ 28 نظر / 25 بازدید
نمایش نظرات قبلی
khabgard

salam rafigh ...midooni in 40cheragh cheghadr maroofet karde....nemidoonam maroofiati shirin hast ya ranj avar.....be har hallll...omidvaram movafagh bashi...beghol jilbersion:na teran mohem ast na reil .balke asas harkat ast....pass be omid harkat tooo be sooie khoshbakhti....bashe rafigh..?

Minoo

سلام. از وبلاگ زيتون عزيز اينجا اومدم. بار قبل خوندم و کامنت نذاشتم ولی اين بار ميخوام باهاتون صحبت کنم. به عنوان يه دوست ۴۳ ساله که سرد و گرم روزگارو به اندازهء ۱۰۰۰ سال چشيده ! عزيزم خيلی فهيم هستی که به اين شکل موضوع رو با ديگران در ميون گذاشتي. چرا که اينجا افراد بدون شناخت يا اشنايی از تو و آرش راهنمايی يا قضاوت ميکنن. قديما وقتی ميخواستن زنی رو طلاق بدن يا هيزش ميکردن يا دزد!!!! و حالا اين رو هم جديدن ياد گرفتن! فرض رو بر این میذاریم که همسر آرش واقعا مشکل روحی داره!!!!!!!!!!! از اين ۲ بعد به قضيه نگاه کن: ۱: که مشکل همسر آرش ژنتيکيه . ۲: به مرور زمان به اين روز افتاده. اگر مورد اول صحیح باشه که مطمئن باش

Minoo

مطمئن باش دختر این خانم در آینده بی مشکل روحی نخواهد بود و برای تو دردسر ساز خواهد شد. اگر هم مورد دوم صحیح باشه که باز فردا تو هم به نوعی قربانی خواهی شد. این رو هم بگم که وقتی زن و شوهری با هم مشکل دارن قضاوت و حرفای هیچکس پایه و اساس درستی نداره. این که خاله و دائی او چی گفتن رو بذار کنار. این جای سواله که اگر مشکل همسر آرش اینقدر جدیه پس ۸ سال ؟!!!!!!!!!! و این رو هم بگم هر چه بخوای خودت رو راضی کنی که هیچ تائثیری در قوت گرفتن این جدائی نداشتی فقط در کوتاه مدت وجدان خودتو آروم کردی. و با شناختی که از نوشته هات ازت پیدا کردم ...انسانی ... انسانی بزرگ . و بعد از زمان کوتاهی این دلائل جواب این روح بزرگ رو نخواهد داد . زیاد حرف زدم عذر میخوام ولی یک دنیا حرف نگفته باقی موند . امیدوارم آنچه خیر و صلاحه پیش بیاد.

homa

سلام ، من هم تجربه اي مشابه اين داشتم . اشتباه نكن ! من با كسي آشنا شدم كه فكر مي كردم عاشق تر از اون ديگه نيست و متناسب تر از اون براي من پيدا نميشه . اما بعد از ۶ ماه دوستت دارم و عاشقتم گفتن ها منو بخاطر منشي تازه استخدامش كه از اون ...هاي درجه يك بود فقط بخاطر سكس راحتتر با اون كنار گذاشت به همين راحتي . بعد از ۶ ماه ارتباط فقط ۱ هفته كافي بود كه به من بگه از من متنفره . ميدوني بعدا كه اون دختره اونو ول كرد دوباره اومد سراغ من ، من بخشيده بودمش اما بعد از ۳ يا ۴ ماه دوباره به من گفت كه دختر ديگه اي اومده تو زندگيش و اونو دوست داره . تو خود حديث مفصل خوان از اين مجمل !به من email بده يا offline برام بذار . دلم مي خواد از تجربه من بيشتر بدوني .

homa

موفق باشی

babalengderaz

شرايط؟ شايد ... اما اگر قضاوت نکنی عقده ای ميشی خانم هوو...

کودک 18 ساله

اين درسيه که خيلی ها تو اين زمونه نمی خوان يادش بگيرن!

غزاله

سلام خانومي... در پست قبلي آدرس وبلاگ آقاي را خواسته بودي که داره طلاق مي گيره.. همسر اين آقا يه دختر هرزه بودهhttp://www.fz-az.com/fariborz ...در مورد خودت هم اميدوارم که بتوني زندگيت را آنگونه بسازي که سايسته اش هستي. وفق باشي خانومي.

saba nasim

ملاک مابرای قضاوت یک چیز است (.. .....)انگاه می توانی هر روز صبح به اداره بروی و ماشینت را کنار درختی پارک کنی....و با مرد همسایه احوال پرسی کنی(ممنون از او که اینجا را به من نشان داد.)

tuba

سلام دوست عزيز ....باهات هم عقيده ام...موفق باشی...