یک زمانی بود که وقتی مادر ها می شنیدند خواستگار دخترشون یک مرد مطلقه است طوری رفتار می کردند که انگار به کل وجودشان توهین شده و خون جلوی چشم هاشون را می گرفت.

یک زمانی بود که وقتی پدر ها می شنیدند خواستگار دخترشون فارغ التحصیل دانشگاه آزاد است طوری رفتار می کردند که انگار به کل وجودشان توهین شده و خون جلوی چشم هاشون را می گرفت.

اون زمان ها چندان دور نیستند شاید ٨ یا ١٠ سال پیش.

حالا نه تنها دانشگاه آزاد اعتبار خودش را دارد و مدرکش ننگ نیست ، مردهای مطلقه هم زندگی گذشته خودشان را یک تجربه خوب می دانند و از آن به عنوان یک مزیت نسبت به دیگران یاد می کنند...

 

انقلاب تونس از دیدگاه زنانه...

/ 5 نظر / 16 بازدید
همون

به يك زن مطلقه عاقل و مجرب و قدر عافيت دان نيازمنديم، ترجيحا دانشگاه آزادي باشه و سرد و گرم چشيده و با ديد بــــــاززز. اين كه گفتيد نه خيلي درسته و نه اگر هم باشه خيلي عجيب. مرور زمان و پيشرفت جامعه روابط انساني كامل‌تر، جوابگوتر و توسعه‌يافته تري را مي‌طلبد. امروز روزي نيست كه بشه با كالسكه از شهري به شهر ديگر رفت، گيريم روزي وسيله نقليه پادشاهان بوده.

مینا

کار از مرد مطلقه گذشته ظاهرا الان مادر و پدرها حاضرن دخترشون رو بدن به مرد زن دار! والا اینهمه رن دوم از کجا می آیند؟

پــریـا

همه چیز به مرور زمان تغییر میکنه در گذرگاه زمان خیمه شب بازی دهر روزها با همه تلخی و شیرینی خود میگذرند عشق ها می میرند رنگ ها رنگ دگر میگیرند ..

عسل خانومي

نه ، مادر پدراي بيچاره الان هم مخالفند و حاضر نيستند بچه هاشونو بدن به مرد زن دار يا مطلقه ولي حريف بچه هاشون نمي شن!!!!!!

نگار

سلام میدونید چرا الان خیلی به انتخاب صحیح فکر نمیکنند چون خلاصی از زندگی را اسان میبینند یعنی طلاق راحت شده بد یا خوبش رو نمیدونم